Όλα τα Προϊόντα
-
Προγραμματίσημο PLC ελεγκτών λογικής
-
Ενότητα PLC Άλλεν Bradley
-
Μονάδα PLC ABB
-
Σύστημα παρακολούθησης δονήσεων Bently Nevada
-
PLC GE Fanuc
-
Η Siemens Simatic Μονάδα
-
Schneider Modicon PLC
-
Έμερσον Ovation Dcs
-
Μονάδα αυτοματισμού Honeywell
-
Σύστημα Foxboro Dcs
-
Triconex Tricon
-
Μονάδα B&R
-
Μονάδα PILZ
-
Μονάδα PLC Beckhoff
-
μονάδα ισχύος bachmann
-
Ελεγκτής ICS
-
Συστατικά του συστήματος PLC
λέξεις-κλειδιά [ programmable logic controller plc ] αγώνας 2150 προϊόντα.
ΕΝΌΤΗΤΑ ΔΙΕΠΑΦΏΝ ΔΙΚΤΎΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΆΣΕΩΝ ΤΟΥ DCS PNI800 ABB PNI800A
| Μέρος Νο.: | PNI800A |
|---|---|
| Βάρος: | 00,5 kg |
| Πραγματική τιμή: | βάσει προσφοράς |
ΚΆΡΤΑ ΕΛΈΓΧΟΥ ΣΕΙΡΆΣ FOXBORO FBMSSW I/A
| Μέρος Νο.: | FBMSSW |
|---|---|
| Βάρος: | 00,5 kg |
| Πραγματική τιμή: | διαπραγματεύονται |
ΣΥΣΤΉΜΑΤΑ ΕΛΈΓΧΟΥ ΣΤΡΟΒΊΛΩΝ ΑΕΡΊΟΥ FOXBORO FBMSVH
| Μέρος Νο.: | FBMSVH |
|---|---|
| Βάρος: | 00,5 kg |
| Πραγματική τιμή: | διαπραγματεύονται |
ΚΑΡΤΑ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΈΔΟΥ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ MUX ΕΛΕΓΧΟΥ HONEYWELL 51304362-100
| Μέρος Αρ.: | 51304362-100 |
|---|---|
| Βάρος: | 0,25 κιλά |
| Πραγματική τιμή: | ερώτηση |
HONEYWELL 51201420-015 ΣΥΣΤΉΜΑΤΑ ΕΛΈΓΧΟΥ ΣΤΡΟΒΙΛΩΝ ΑΕΡΊΟΥ
| Μέρος Αρ.: | 51201420-015 |
|---|---|
| Βάρος: | 0,25 κιλά |
| Πραγματική τιμή: | ερώτηση |
ΕΝΌΤΗΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΏΝ ΕΛΈΓΧΟΥ HONEYWELL 51404305-375DCS
| Μέρος Αρ.: | 51404305-375DCS |
|---|---|
| Βάρος: | 0,25 κιλά |
| Πραγματική τιμή: | ερώτηση |
Επεξεργαστής εναλλασσόμενου ρεύματος 800M ενότητας ελεγκτών ΚΜΕ ABB PM856K01
| Μέρος Αρ.: | PM856K01 |
|---|---|
| Βάρος: | 1,5 κλ |
| Πραγματική τιμή: | με βάση την προσφορά |
ΕΝΌΤΗΤΑ ΕΛΈΓΧΟΥ ΠΊΝΑΚΑ ΕΛΈΓΧΟΥ ABB CDP 312R
| Μέρος Αρ.: | CDP 312R |
|---|---|
| Βάρος: | 0,5 κλ |
| Πραγματική τιμή: | με βάση την προσφορά |
ΕΞΆΡΤΗΣΗ-ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΈΝΗ ΕΝΌΤΗΤΑ ΕΛΈΓΧΟΥ ACS-AP-W ABB ΠΊΝΑΚΑΣ ΕΛΈΓΧΟΥ
| Μέρος Αρ.: | Acs-AP-W |
|---|---|
| Βάρος: | 0,5 κλ |
| Πραγματική τιμή: | με βάση την προσφορά |
Καλώδιο αισθητήρα εγγύτητας 3300 XL
| Αριθμός μερών.: | 330101-00-20-90-12-05 |
|---|---|
| Βάρος: | 0,2 κλ |
| Πραγματική τιμή: | με βάση την προσφορά |

