Όλα τα Προϊόντα
-
Προγραμματίσημο PLC ελεγκτών λογικής
-
Ενότητα PLC Άλλεν Bradley
-
Μονάδα PLC ABB
-
Σύστημα παρακολούθησης δονήσεων Bently Nevada
-
PLC GE Fanuc
-
Η Siemens Simatic Μονάδα
-
Schneider Modicon PLC
-
Έμερσον Ovation Dcs
-
Μονάδα αυτοματισμού Honeywell
-
Σύστημα Foxboro Dcs
-
Triconex Tricon
-
Μονάδα B&R
-
Μονάδα PILZ
-
Μονάδα PLC Beckhoff
-
μονάδα ισχύος bachmann
-
Ελεγκτής ICS
-
Συστατικά του συστήματος PLC
λέξεις-κλειδιά [ programmable logic controller plc ] αγώνας 2150 προϊόντα.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΊΣΗΜΗ ΕΝΌΤΗΤΑ ΛΟΓΙΚΉΣ ΑΛΛΕΝ BRADLEY 2080-LC30-16AWB MICRO820
| Μέρος Αρ.: | 2080-LC30-16AWB |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5kg |
| Πραγματική τιμή: | Negotiabled |
Masterlogic-200 ελεγκτής fc-tpsu-2430 Honeywell C300 ΕΝΌΤΗΤΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΏΝ ΑΣΦΆΛΕΙΑΣ
| Μέρος Αρ.: | Fc-tpsu-2430 |
|---|---|
| Βάρος: | 0,25 κιλά |
| Πραγματική τιμή: | ερώτηση |
ΈΞΥΠΝΟ DELTAV SOLVER ΛΟΓΙΚΉΣ ΤΟΥ EMERSON KJ2201X1-BA1 12P3162X162
| Μέρος Αρ.: | 12P3162X162 |
|---|---|
| Βάρος: | 0,45 κιλά |
| Πραγματική τιμή: | ερώτηση |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΊΣΗΜΗ ΕΝΌΤΗΤΑ ΕΛΕΓΚΤΏΝ ΤΟΥ DCS ABB 3BHB002651R1
| Μέρος Νο.: | 3BHB002651R1 |
|---|---|
| Βάρος: | 00,5 kg |
| Πραγματική τιμή: | βάσει προσφοράς |
IS200DSPXH1D ΠΊΝΑΚΑΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΏΝ ΨΗΦΙΑΚΏΝ ΣΗΜΆΤΩΝ PLC Γερμανία Fanuc του BD
| Μέρος Αρ.: | IS200DSPXH1D BD |
|---|---|
| Βάρος: | 0.3kg |
| Πραγματική τιμή: | με βάση την προσφορά |
ΣΥΜΠΑΓΈΣ $SIS TRICONEX NCM4320 CX - SOLVER ΛΟΓΙΚΉΣ
| Μέρος Νο.: | NCM4320 |
|---|---|
| Βάρος: | 2.5 κιλά |
| Πραγματική τιμή: | βάσει προσφοράς |
ΕΛΕΓΚΤΉΣ ΑΣΦΆΛΕΙΑΣ PROG.LOGIC ΤΟΥ DCS ABB 07KT94 GJR5252100R3261
| Μέρος Αρ.: | 07KT94 GJR5252100R3261 |
|---|---|
| Βάρος: | 0,5 κλ |
| Πραγματική τιμή: | με βάση την προσφορά |
ΕΝΌΤΗΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΏΝ ΕΛΈΓΧΟΥ ΤΟΜΈΩΝ ΤΟΥ DCS FOXBORO FCP270 P0917YZ
| Μέρος Νο.: | P0917YZ |
|---|---|
| Βάρος: | 00,5 kg |
| Πραγματική τιμή: | διαπραγματεύονται |
ΨΗΦΙΑΚΉ ΕΙΣΌΔΟΥ-ΕΞΌΔΟΥ ΕΝΌΤΗΤΑ συστημάτων ελέγχου FOXBORO RH924UQ διανεμημένη το DCS
| Μέρος Αρ.: | RH924UQ |
|---|---|
| Βάρος: | 0,5 κλ |
| Πραγματική τιμή: | Συζητημένος |
ΕΝΌΤΗΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΏΝ ΕΛΈΓΧΟΥ ΤΟΜΈΩΝ FOXBORO RH924YA
| Μέρος Νο.: | RH924YA |
|---|---|
| Βάρος: | 00,5 kg |
| Πραγματική τιμή: | διαπραγματεύονται |

